Cykl konferencji „Zmieniamy Łódzkie z Funduszami Europejskimi”

Witold Stępień Marszałek Województwa Łódzkiego serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w trzech konferencjach z cyklu „Zmieniamy Łódzkie z Funduszami Europejskimi”:

zirka loga

cykl-konferencji-zmieniamy-lodzkie

Dotacje na edukację – 18.11.2016 r. – Skierniewice
Konferencja pn. „Zmieniamy Łódzkie z Funduszami Europejskimi – dotacje na edukację” to wydarzenie poświęcone podnoszeniu jakości edukacji i jej dostępności w regionie łódzkim. Wypowiedzą się eksperci, zapewnimy panel dyskusyjny, a wszystko przedstawimy w sposób ciekawy i profesjonalny. Konferencja planowana jest w godz. 10:30-15:30 w sali konferencyjnej Kultury i Sztuki w Skierniewicach – Kinoteatr „Polonez”, ul. Wita Stwosza 2/4.

pdfHarmonogram konferencji

Dotacje na aktywizację – 25.11.2016 r. – Radomsko
Temat drugiego spotkania to aktywizacja. Przedstawimy możliwości dostępu do usług społecznych i zdrowotnych w ramach środków unijnych. Poruszymy temat wsparcia osób zagrożonych ubóstwem i wykluczeniem społecznym. Konferencja pn. „Zmieniamy Łódzkie z Funduszami Europejskimi – dotacje na aktywizację” odbędzie się w godz. 10:30-15:30 w sali widowiskowej Miejskiego Domu Kultury w Radomsku, ul. Brzeźnicka 5.

pdfHarmonogram konferencji

Dotacje na internacjonalizację – 09.12.2016 r. – Uniejów
Cykl zamknie konferencja skierowana przede wszystkim do przedsiębiorców, którzy dowiedzą się między innymi, jak wprowadzić produkty swojej firmy na rynki zagraniczne. Warto uczestniczyć w konferencji pn. „Zmieniamy Łódzkie z Funduszami Europejskimi – dotacje na internacjonalizację”, która odbędzie się w sali konferencyjnej na Zamku w Uniejowie, ul. Zamkowa 2.

pdfHarmonogram konferencji

Formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie :

rpo.lodzkie.pl