Wizyta studyjna na obszarze działania stowarzyszenia „Dolina Karpia”

Rybacka Lokalna Grupa Działania „Z Ikrą” serdecznie zaprasza do udziału w wyjeździe studyjnym w dniach 30 sierpnia -1 września br. na teren działania stowarzyszenia „Dolina Karpia” (woj. małopolskie).

Wyjazd jest adresowany do rybaków, rolników, przedsiębiorców, przedstawicieli lokalnych władz, przedstawicieli organizacji pozarządowych, członków RLGD „Z Ikrą”.
Skan uzupełnionego i podpisanego zgłoszenia należy przesłać na adres mailowy: biuro@zikra.org.pl lub złożyć osobiście w biurze RLGD „Z Ikrą”. Liczba miejsc ograniczona.
W załączeniu program i karta zgłoszenia.

Termin przesyłania zgłoszeń upływa dnia 21 sierpnia br. o godz. 13.00

Dojazd transportem własnym, jazdy lokalne w dniu 30 sierpnia transportem własnym.

W dniach 31 sierpnia – 1 września transport na miejscu busem.

Noclegi w pokojach 2-osobowych.

Proszę również o informację czy posiadają Państwo doświadczenie w zakresie spływów kajakowych i są Państwo zainteresowani udziałem w spływie. Co najmniej połowa uczestników spływu musi posiadać doświadczenie w tym zakresie.

Dla uczestników wyjazdu, którzy nie będą mogli uczestniczyć w spływie będziemy organizować inne wydarzenie w tym czasie.

Ze względu na sytuację epidemiologiczną program wyjazdu może ulec zmianie.

Wizyta jest współfinansowana ze środków Europejskiego Funduszu Morskiego i Rybackiego w ramach działania „Koszty bieżące i aktywizacja” Priorytetu 4 PO RYBY.

Karta_zgłoszenia Dolina Karpia (1)

Plan pobytu na terenie działania Stowarzyszenia