Karpiówka 2021

Szanowni Państwo,
Polskie Towarzystwo Rybackie rozpoczęło przygotowania do najstarszej i największej w Polsce imprezy gromadzącej hodowców karpia. XXVI już „Karpiówka”, odbędzie się w dniach 22-24 września 2021 roku, w Hotelu Remes Sport & SPA w Opalenicy pod Poznaniem. Znakomity hotel, mieszkała w nim kadra Portugalii z Cristiano Ronaldo, kadra Polski z Robertem Lewandowskim, a teraz wybierają go polscy rybacy.

Program wydarzenia, podobnie jak w latach poprzednich, ma stanowić odzwierciedlenie zagadnień i problemów obecnie nurtujących branżę karpiową. W ramach „Karpiówki” odbędzie się konferencja Polskiego Towarzystwa Rybackiego oraz szkolenie hodowców ryb. Ponadto równolegle w hotelu odbędą się także Targi Akwakultury 2021.

Już teraz możecie Państwo dokonać rejestracji uczestników korzystając z formularza rejestracji (formularz pdf do pobrania tutaj), (formularz word do pobrania tutaj).

Zachęcamy do bieżącego śledzenia dalszych informacji zamieszczanych na stronie: www.ptryb.pl oraz do powiadomienia znajomych kolegów rybaków. Liczba miejsc jest ograniczona!
Już dzisiaj zapraszamy Państwa do udziału w tym wydarzeniu.