Konkurs na karpia wędzonego i przetwory z karpia

Szanowni Państwo,

Mamy zaszczyt zaprosić Państwa do udziału w trzeciej edycji konkursu kulinarnego na potrawy z karpia, organizowanego przez Polskie Towarzystwo Rybackie. To wyjątkowe wydarzenie, którym pragniemy podzielić się z Państwem, miłośnikami wybornego jedzenia oraz utalentowanymi kucharzami, gotowymi do zaprezentowania swojego mistrzostwa.

Przygotowane dania, z podaniem kategorii i nazwy gospodarstwa, należy dostarczyć do recepcji renomowanego Hotelu Król Kazimierz**** w Kazimierzu Dolnym najpóźniej do godziny 16:00, dnia 27 września 2023 roku.

Rozstrzygnięcie konkursu i uroczyste wręczenie nagród odbędą się podczas wieczornej kolacji, 28 września 2023 roku, w ramach XXVIII Krajowej Konferencji Hodowców Karpia i Szkolenia Producentów Ryb.

Więcej szczegółów oraz regulamin konkursu dostępne są na stronie internetowej oraz w biurze Polskiego Towarzystwa Rybackiego pod numerem telefonu 663 036 183.

Serdecznie zapraszamy do udziału w naszym konkursie i do podzielenia się swoją pasją kulinarną z innymi miłośnikami karpia!

Regulamin Konkursu

Karta zgłoszeniowa