Galeria

GALERIA

Święto Plonów i Wody w Pęczniewie

25 sierpnia spędziliśmy bardzo intensywnie podczas Święta Plonów i Wody w Pęczniewie. Tradycyjnie już rozpoczęliśmy go konkursem „Smaczny Karp” dla restauracji z terenu RLGD na najlepszą, tradycyjną potrawę z karpia. W tym roku bezkonkurencyjny okazał się być karp wędzony drewnem jabłoni serwowany przez SUMEX.
Chwilę później na stoisku serwowaliśmy przepyszne i zdrowe soki, a w namiocie obok kucharz Zbigniew Chłopecki przygotował pokaz kulinarny z przyrządzania potraw z karpia, które próbowała najbardziej wymagająca publiczność- mieszkańcy gminy.  A trzeba przyznać, że oprócz dobrego smaku mają genialny zmysł artystyczny, bo to co stworzyli mieszkańcy ze słomy…
Zresztą sami zobaczcie.

Festiwal Sztuk Różnych w Aleksandrowie Łódzkim 15.09.2019

W niedzielę 15 września wraz z Lokalną Grupą Działania „PRYM” byliśmy na XVIII Festiwalu Sztuk Różnych w Aleksandrowie Łódzkim.
Dziękujemy Paniom z Kół Gospodyń Wiejskich z Wartkowic, Łagiewnik, Dalikowa oraz Kółka Rolniczego -KGW „Pod Bocianami” z miejscowości Ciosny, że tak pięknie i pysznie reprezentowały gminy należące do naszego stowarzyszenia.
A Pani Ewie z Gospodarstwa Rybnego Henryka Suchanowskiego za najlepszą wędzoną rybę i promocję naszej Rybackiej Lokalnej Grupy Działania „Z Ikrą”.

 

Konferencja informacyjno-promocyjna Rybackiej Lokalnej Grupy Działania „Z Ikrą”

 

Dożynki Powiatu Poddębickiego w Wartkowicach – 08 września 2019 r. 

„Organizacja I wydarzenia artystyczno- rekreacyjnego w Gminie Pęczniew promującego obszar RLGD „Z Ikrą” – 14 lipca 2019 r.

II Zawody wędkarskie Rybackiej Lokalnej Grupy Działania „Z Ikrą” – 18 czerwca 2019 r.

„Tradycja i nowoczesność – moja przyszłość na wsi” – 11 – 18 czerwca 2019 r.

 

Integracyjny Dzień Dziecka Gminy Świnice Warckie

Projekt współpracy „Aktywizacja i integracja społeczności lokalnej oraz wymiana doświadczeń i podniesienie kompetencji na obszarach zależnych od rybactwa poprzez udział w wizytach studyjnych i konferencji” – wizyta w Słowenii

 

 

Szkolenie „Tradycyjne polskie ryby i nowoczesny grill – przyjecie ogrodowe BBQ inaczej” – 17 kwietnia 2019 r.

Wizyta Studyjna w Bielskiej Krainie – 12-15 lutego 2019 r.

 

Rodzinny Piknik Sportowy w Chociszewie – 29 września 2018 r.

Podpisywanie umów – 6 września 2019 r.

Podpisywanie umów – 21 lipca 2018 r.

Noc Świętojańska w Dzierżąznej – 23 czerwca 2018 r.

Wizyta studyjna na obszarze działania Stowarzyszenia „Partnerstwo dla Doliny Baryczy” – 4-6 czerwca 2018 r.